Dobra pościel do łóżeczka

Jednym z największych problemów stojących jak trener, kiedy pytam klientów, aby ograniczyć produkty mleczne z diety. Pytają mnie takie rzeczy jak ‚jak to może być, co jest złe dla ciebie, jeśli wszyscy piją?”, albo: „gdyby było tak źle, dlaczego nie powiedzieli, i dlaczego on nadal w sprzedaży?’, – jak mogę dostać mój wapń?’, mój lekarz powiedział mi, że powinnam go pić, jak mam osteoporozy w rodzinie’. Nie chcę, aby ten artykuł, aby być po prostu kolejny rozwodzić się nad tym, dlaczego nie warto pić mleka (choć mogą być i trochę), ale taki, który będzie odpowiedzieć na niektóre pytania, które wam w odniesieniu do produktów mlecznych, a także, aby uspokoić się, że dokonał właściwego wyboru, aby pozostać z nią. Ja najbardziej lubiłam pić mleko, ser, jogurt, właściwie prawie wszystkie produkty mleczne, zwłaszcza określoną markę lodów w wannach na czas!

Ale że u mnie na moje płatki?
Co mam umieścić w mój herbata?
Czy zawiera on także masła, sera i jogurtu, itp.?
Jeśli zastanawiasz się, te pytania, czytaj dalej, można zrobić własny wybór w końcu.

Trudno zrozumieć, komu wierzyć, po prostu wpisując w szukaj sam mleka w wyszukiwarce pojawi się dosłownie miliony wyników. Przejrzałem mnóstwo tych co stało się jasne, że przeglądanie artykułów mleka w negatywnym świetle wszystkie istotne badania, aby wzmocnić swoje wnioski, podczas gdy inni promują go jako „zdrowie” stanowiących bazę wnioski z teorii, a nie faktu prostego wyliczenia właściwości mleka, takich jak wapń, witamina D, itp. a następnie wydać informacje na temat zalet wapnia i witaminy D na organizm człowieka, a nie konkretnych korzyściach mleka.

Zawsze mnie pytają, jak ja wiem, że mogę ufać ludziom, pojawia się moje informacje. Cóż, w moich oczach chłopaki, uważam, że są wiarygodne źródła, albo trenerów lub dietetyków itp. ale wiem, że to mimo wszystko nie zmyje z ciebie, jak nie znasz ich i trzymać takie samo zaufanie, co robię. Właśnie z tego powodu przeprowadziłem własne badania, aby zaoferować państwu moje zdanie.

Korzyści z mleka? – Jedno źródło jest zaprojektowany w celu zapewnienia zasilania dla dziecka państw „mleko bogato w białko i wapń, które pomagają budować mięśnie, trzeba rzucić piłkę lub wspiąć się na drzewo”, a drugi mówi: „dla tych, którzy mogą trawić mleko krowie, trochę sera o niskiej zawartości tłuszczu lub odtłuszczonego mleka w diecie jest, prawdopodobnie, cienka i zawiera dawkę zasilania”. Dość lichy nie wydaje ci się? Oczywiście, nie wszystkie badania tego rodzaju, wybrałem jakieś skrajne przykłady. Dlatego, choć rozmawialiśmy przez te wszystkie lata temu, aby wypić pół litra mleka dziennie? Chociaż to prawda, że opinie są stale się zmienia, zwłaszcza w dziedzinie żywienia nie powinniśmy tracić z oczu faktu, że mleczny biznes-to ogromny biznes. W wielkiej Brytanii wyjdziemy gdzieś w okolicach 5 miliardów litrów materiał każdego roku, i to zanim nawet rozważyć dodatkowe kwoty stawiamy na produkty mleczne, takie jak sery i jogurty. Mleczarski przemysł wydają miliony, aby reklamować swoje produkty jak być zdrowym, aby zwiększyć swoje zyski, jak każdy wielki biznes będzie robić. To nie oznacza, że to prawda; nie zapominaj, że to nie tak dawno temu kitkat i używane do promowania swoich czekoladowy biszkopt, jako idealny zamiennik posiłku! Więc dlaczego nie rząd, aby położyć kres? Fakt, że producenci produktów mlecznych nie dotowane i potrzebne będą dodatkowe dotacje, jeśli sprzedaż spadła, to znaczy, że są mało prawdopodobne. Można by zadać sobie to samo pytanie o papierosy, jeśli są one naprawdę coś złego, dlaczego ich nie zbanował? Gdzie podatkowy pieniądze biorą, jeśli to się stało?

Ale muszę mleko dla mocnych kości….Studiował na uniwersytecie w skali i skutków upadków u osób w podeszłym wieku i częstości występowania osteoporozy wiem, że to jest duży problem dla wielu ludzi, i ono musi być. Jest to problem, który pojawił się w historii mojej rodziny i dlatego jeden z czynników, który spowodował mnie do dalszych badań i w końcu doprowadziły mnie do piersi. Wszystko, co słyszymy-to wapń, wapń, wapń, ale ciekawe, że wapń zawarty w mleku-to jest rzeczywiście bardzo trudne do strawienia ze względu na wysoką zawartość białka, z których to jest jednym z czynników rozwoju osteoporozy! Jeśli spojrzymy na to z naturalnego punktu widzenia, znowu, dzikie zwierzęta, takie jak słonie, nosorożce, lwy, itp. wszystko wydaje się być w pełni zdolny budować mocne kości, bez tego, aby pić mleko krowie! Patrząc na niego geograficznie widzimy także, że niezmiennie krajów z wysokimi objawami osteoporozy są również kraje, gdzie ludność ma wysoki poziom konsumpcji produktów mlecznych.

Heather Mills znany i nieco dziwne rant twierdzi, że powinniśmy pić mleko szczurów i psów mlekiem, aby uratować naszą planetę od wycinania lasów dla zwierząt wydawał się dość dziwny podmuch, ale jeśli zgadzasz się lub nie zgadzasz się czy ktoś jeszcze bardziej niezwykłe dla człowieka, aby pić mleko szczurów i psów? To tylko jeszcze jedno zwierzę, jak krowa! Jednak rzecz w tym, że mleko u każdego indywidualnie, z uwzględnieniem szczególnych wymagań tego zwierzęcia. Dlatego mleko krowie domyślnie nie tworzy się u człowieka w głowie. Jest zaprojektowany, aby zapewnić kluczowych składników odżywczych dla dziecka cieląt. Ponadto, jest to tak nienaturalne, aby pić mleko innego gatunku, jak on będzie nadal pić mleko matki w wieku dorosłym. Możemy śmiać się mała Brytania scenariusz, ale to jest w zasadzie to, co wielu z nas codziennie! W środowisku naturalnym, to byłoby niemożliwe dla zwierząt, nadal pić mleko po odstawieniu.

Рэнт część…z każdym szklanką mleka pijemy, możemy również wybrać, aby łykać antybiotyki, pestycydy, substancje chemiczne, hormony, krew, a nawet ropa, tak, można przeczytać, że prawidłowo. Ale na pewno mają wytyczne i ograniczenia, tak że to nie jest dotrzeć do nas w pudełku w nasze lodówki? No tak, jest to legalne, jeśli mleko zawiera około 400 mln ropy komórek na litr będzie sprzedawany w USA do spożycia przez ludzi, tak, że dziękuję Bogu za te zasady! Nie powinniśmy tracić z oczu faktu, że mleko zawiera duże ilości kazeiny, znacznie więcej niż w mleku, które są bardzo trudne do strawienia. Dlatego, gdy widzisz zrobił na boku proteina wanna zawiera powolnego uwalniania казеинового białka’ bo to jak płynny klej do ciała i trudne w obsłudze, a tak w ogóle to faktycznie jest używany jako klej najczęściej do wiązania drewniane meble razem – po prostu idealny do powolnego uwalniania wtedy, gdy mięsień lub próbuje schudnąć!

Wiele badań, z niepodważalnych dowodów wiążą się spożywanie produktów mlecznych z zachorowaniem szerokiego spektrum chorób i schorzeń, w tym choroby serca, cukrzyca, otyłość, nowotwory i osteoporoza. Mógłbym kontynuować, ale dla tych z was, którzy tkwią w tym tak daleko nie sądzę, że muszę.

Oczywiście nie musisz tego słuchać, i, być może, nie jak ja mam się nie brać to wszystko na pokładzie raz tylko od słuchania jednej osoby, ale myślę, że może być trochę prawdy w nim jest, więc szukałem dalej. Zrobić to samo, zrobić kilka badań i zobacz, co znajdziesz, zachęcam, aby to zrobić i przestać pić dziś jest to dla własnego zdrowia. Inni mogą po prostu odrzucić od tego, jak absolutne gówno! Nie mam nic przeciwko, to twój wybór w końcu dnia, ale jeśli ten artykuł zmieni życie przynajmniej jednej osoby, to warto.

Więcej: Banaby.pl – meble dla dzieci sklep

Reklamy